Извънредни новини Свежо

Спортът по телевизията за днес, 13-и септември

Вижте събитията, които ще се предават през днешния ден


Спортните събития в ТВ ефира на 13 септември, неделя, 2020 година:

10:20 MOTO GP: Загрявка за Гран При на Сан Марино, MaxSport1

11:00 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, ЖЕНИ: Локо Стара Загора - Етър, Нова спорт

11:00 MOTO E: Гран При на Сан Марино, MaxSport1

11:00 ПЛАЖЕН ФУТБОЛ: Назаре, Португалия, MaxSport3

11:15 ТУРИСТИЧЕСКИ АВТОМОБИЛИ: Световна купа, Белгия, Евроспорт

12:00 MOTO 3: Гран При на Сан Марино, MaxSport1

12:30 ПЛАЖЕН ФУТБОЛ: Назаре, Португалия, MaxSport3

13:00 МОТОКРОС: Световно първенство, Емилиа Романя, Евроспорт 2

13:15 MOTO 2: Гран При на Сан Марино, MaxSport1

13:20 КОЛОЕЗДЕНЕ: Тур дьо Франс, Евроспорт

14:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ЧЕМПИЪНШИП: Ипсуич - Уигън, Нова спорт

14:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Лил - Мец, Ринг

14:00 ПЛАЖЕН ФУТБОЛ: Назаре, Португалия, MaxSport3

14:00 МОТОКРОС: Световно първенство, Емилиа Романя, Евроспорт 2

14:30 MOTO GP: Гран При на Сан Марино, MaxSport1

15:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Алавес - Бетис, MaxSport4

15:00 ТУРИСТИЧЕСКИ АВТОМОБИЛИ: Световна купа, Белгия, Евроспорт 2

15:30 ФУТБОЛ, НИДЕРЛАНДИЯ, ЕРЕДИВИЗИ: Спарта - Аякс, MaxSport2

15:30 ГОЛФ: Европейски тур, Portugal Masters, MaxSport3

16:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Уест Бромич - Лестър, Диема спорт 2

16:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Ним - Рен, Ринг

16:00 БАСКЕТБОЛ, ЕВРОЛИГА: Предсезонен турнир, мач за 3 място, MaxSport1

16:00 МОТОКРОС: Световно първенство, Емилиа Романя, Евроспорт 2

16:10 ФОРМУЛА 1: Гран При на Тоскана, Диема спорт

16:30 ФУТБОЛ, КУПА НА ГЕРМАНИЯ: Айнтрахт Нордщедт - Байер, Нова спорт

17:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Валядолид - Реал Сосиедад, MaxSport4

17:00 МОТОКРОС: Световно първенство, Емилиа Романя, Евроспорт 2

17:45 ФУТБОЛ, НИДЕРЛАНДИЯ, ЕРЕДИВИЗИ: Грьонинген - ПСВ, MaxSport2

18:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Монако - Нант, Ринг

18:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Тотнъм - Евертън, Диема спорт 2

18:45 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, EFBET ЛИГА: ЦСКА 1948 - Монтана, Диема спорт

19:00 БАСКЕТБОЛ, ЕВРОЛИГА: Предсезонен турнир, финал, MaxSport1

19:30 БАСКЕТБОЛ, СУПЕРКУПА НА ИСПАНИЯ: Финал, Нова спорт

19:30 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Виляреал - Уеска, MaxSport4

21:00 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, EFBET ЛИГА: Левски - Етър, Диема спорт

22:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Валенсия - Леванте, MaxSport4

22:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: ПСЖ - Марсилия, Ринг

22:00 ХОКЕЙ НА ЛЕД, НХЛ: Ню Йорк Айлъндърс - Тампа Бей Лайнтнинг, MaxSport2

22:40 ТЕНИС: US Open, Евроспорт

06:00 ФУТБОЛ, САЩ, МЛС: Сан Хосе Ърткуейнкс - ЛА Галакси, MaxSport4