Топ новини Извънредни новини Лига Европа Първа лига

Съперник в Лига Европа хвали Лудогорец

Старши треньорът на АЕК Ларнака Андони Ираола каза добри думи за "орлите"

Старши треньорът на АЕК Ларнака Андони Ираола заяви, че срещу Лудогорец възпитаниците му ги очаква много труден мач.

В събота момчетата на испанеца се наложиха с 3:0 над Докса у дома. Това бе трети пореден шампионатен успех за АЕК, който изостава с 5 точки от лидерите в Кипър Аполон и АЕЛ, но има и мач по-малко. Победата над Докса дойде в заключителния четвърт час.

“Знаехме, че няма да ни е леко. Най-трудно бе да не позволим на противника да ни контраатакува. През първата част трудно намирахме свободни пространства, но през втораат съумяхме да вкараме три гола.

Резултатът 3:0 лъже, защото имахме трудности. Но въпреки всичко съм доволен от момчетата”, каза бившият бранител на Атлетик Билбао.

Той посочи, че има много проблеми с контузени състезатели.

“Не знам дали ще мога да ползвам Марио Антониадес в четвъртък. Срещу Лудогорец ще бъде още по-трудно.

Освен това трябва да видим дали Акорон ще попадене в групата, защото той има проблеми. Същото се отнася и за Касас и Мойсов. Надявам се те да успеят да се възстановят. В противен случай наистина ще е трудно”, каза Ираола.