Топ новини Извънредни новини Серия А Шампионска Лига Други

Интер се спаси от пълен резил в Шампионска лига

Славия (Прага) бе на косъм да поднесе сензация

Резервата Николо Барела се разписа в добавеното време, за да изравни в полза на Интер Милано за крайното 1:1 у дома срещу Славия Прага в среща от първия кръг в груповата фаза от Шампионската лига.

Чехите, които имаха загуби в предишните си шест гостувания в Италия от евротурнирите, изненадващо взеха аванс в резултата на стадион "Джузепе Меаца" чрез Питър Оланика, който вкара в 63-ата минута след удар отблизо.

Интер се добра до равенството във втората минута на продължението, когато Барела се разписа за 1:1 при добавка, след като удар от фаул на Стефано Сенси срещна напречната греда.

Ромелу Лукаку с глава пропусна да осигури успеха за "нерадзурите" с глава, а вратарят на гостите Ондрей Колар направи великолепно спасяване.

В другата среща от група "F" Борусия Дортмунд приема Барселона.

Олимпик Лион направи равенство 1:1 у дома срещу Зенит Санкт Петербург във втория ранен мач от първия кръг в груповата фаза на най-силния клубен турнир в света.

Гол на Сардар Азмун след асистенция на Яртьом Дзюба в 41-ата минута даде аванс за руския гранд, който няма победа като гост в последните си 10 срещи от европейските турнири.

Лион доминира след почивката без да създаде много сериозни неприятности за Зенит. Попадение на Мемфис Депай от дузпа в 50-ата минута върна равенството в резултата. Най-тежкото наказание във футбола беше отсъдено за нарушение на Магомед Оздаев в наказателното поле срещу холандския национал Депай.

Олимпик, който има шест равенства в последните си шест срещи пред собствена публика от Шампионската лига, пропусна да направи пълен обрат, след като удар на Джеф Рейн-Аделейд не намери целта.