Топ новини Серия А

Интер отново не победи кошмара си Сасуоло, двата тима врътнаха 3:3

Грандът от Милано нямаше и този път късмет срещу средняка

Интер и Сасуоло изиграха зрелищен мач и завършиха без победител - 3:3. Франческо Капуто откри за гостите в 4-ата минута, но Ромелу Лукаку в 41-ата от дузпа и Кристиано Бираги в добавеното време на първата част обърнаха резултата и "нерадзурите" водеха с 2:1 на почивката.

Доменико Берарди отново изравни в 81-ата от дузпа - 2:2, а в 86-ата Борха Валеро изведе домакините напред - 3:2. "Нерадзурите" се виждаха победители, но не така мислеше Джанмарко Маняни, който ги наказа за 3:3 в 89-ата минута и им отне успеха.

Интер продължава да няма успех срещу този съперник на своя стадион от 2014 година насам. В последните си пет гостувания срещу гранда от Милано Сасуоло измъкна три победи и две равенства.

След равенството Интер има 58 точки и изостава в битката за титлата в Италия, вече с 8 по-малко от лидера Ювентус. Сасуоло е на 12-ото място с 33 точки.